Call of Duty

مودهای بازی کالاف دیوتی موبایل

مودهای کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی یکی از بازی‌های آنلاین است که این روزها در لیست محبوب‌ترین ها قرار گرفته است. این بازی مودهای مختلفی دارد که هر کدام ویژگی‌های مربوط به خود را دارند.

در واقع شما با هر مود وارد دنیای هیجان انگیز متفاوتی می‌شوید. جالب است بدانید که پس از هر به روزرسانی یک قابلیت و ویژگی جدید در مودهای بازی اضافه می‎شود.

در صورتی که شما هم به این بازی علاقمند هستید، با ما همراه باشید تا در ادامه توضیحاتی در خصوص مودهای بازی کالاف دیوتی موبایل ارائه دهیم.

انواع مدل بازی کالاف دیوتی موبایل

مودهای بازی کالاف دیوتی موبایل متنوع بوده و هر کدام دارای ویژگی‌های منحصر به خود می‌باشند.

جالب است بدانید که مودهای بازی کالاف دیوتی موبایل در دو دسته بتل رویال و حالت رقابت‌های گروهی و چند نفره تقسیم‌بندی شده‌اند.

در ادامه توضیحات مختصری در مورد هر یک از مدل‌های بازی کالاف دیوتی موبایل ارائه خواهیم داد:

مود بتل رویال کال آف دیوتی (Battle Royale)

محبوب‌ترین مود بازی Call of duty مود بتل رویال می‌باشد. در مود بتل رویال شما و 99 گیمر دیگر با استفاده از چتر از هواپیما می‌پرید و روی قسمت مورد نظر خود در نقشه فرود می‌آیید.

بعد از فرود آمدن باید به همراه تیم خود به دنبال تجهیزات جنگی و اسلحه بگردید و آن‌ها را به غنیمت بگیرید.

مود بتل رویال کالاف موبایلبه مرور زمان نقشه کوچک تر شده و شما با سایر بازیکن‌ها روبه رو می‌شوید. در نتیجه باید برای جنگیدن و کشتن آنها آماده باشید.

اگر بتوانید تا انتهای بازی زنده مانده و سایر بازیکنان را از بین ببرید؛ شما برنده این مود خواهید بود. افراد تازه کار به دلیل عدم آگاهی در مورد جای اسلحه‌ها و مهمات، معمولا کشته می‌شوند.

البته این افراد با هر بار بازی کردن اطلاعات و مهارت‌های بیشتری کسب می‌کنند. بخاطر داشته باشید که جاهایی نظیر: Practice Range و Sakura بیش از سایر مکان‌ها دارای تجهیزات و اسلحه‌های مختلف می‌باشد.

مود بتل رویال کال آف دیوتی در چند کلاس مختلف طراحی شده که با انتخاب هر یک، قابلیت ویژه‌ای بدست می‌آورید.

به طور کلی برای دسترسی به این کلاس‌ها دو راه Level-up شدن و پرداخت درون برنامه وجود دارد.

مود زامبی کالآف دیوتی (Zombies)

از جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین مودهای کالاف دیوتی می‌توان به مود زامبی اشاره داشت. البته این مود برای مدتی غیرفعال شده و امکان بازی کردن آن وجود ندارد.

در مود زامبی باید به صورت تک نفره و یا گروهی با زامبی‌ها نبرد داشته باشید. به این صورت که با بدست آوردن تجهیزات و اسلحه، باید زامبی‌ها را از بین ببرید.

خرید سی پی کالاف دیوتی

جالب است بدانید که در این حالت شما بی‌نهایت جان دارید و می‌توانید پس از هر بار مردن مجددا به بازی برگردید. در مود زامبی Call of duty هفت مرحله وجود دارد که در مرحله آخر باید با سردسته زامبی‌ها مبارزه و آن را از بین ببرید.

مود رنکد مچ کالاف دیوتی (Ranked Match)

در مود رنکد مچ کالاف دیوتی مبارزه‌های 2 به 2 صورت می‌گیرد که برای پیروزی و صعود به رتبه‌های بالاتر باید حریف خود را از میان بردارید. دقت داشته باشید که مدت برگزاری این مود محدود است.

یعنی امتیاز بازیکنان در ابتدای هر فصل ریست می‌شود. در صورت دستیابی به بالاترین جایگاه‌ها در لیدربورد، می‌توانید جایزه‌های ویژه‌ای دریافت کنید.

مود فرانت لاین کالاف دیوتی (Frontline)

در مود فرانت لاین شما باید با کمک تیم خود انقدر بجنگید تا یکی از مناطق بازی را تحت تصرف خود در بیاورید. پس از آن باید با تیم صاحب منطقه مبارزه کرده و امتیاز بگیرید.

دقت داشته باشید که با از دست دادن جان خود، در جای دیگری از نقشه ظاهر می‌شوید. یعنی در این مود نیز هیچوقت به طور کامل نمی‌میرید.

مود فرانت لاین کالاف دیوتی موبایلمود فرانت لاین از برخی جهات مشابه با مودهای هارد پوینت و دامینیشن است. در نهایت تیمی که دارای بیشترین امتیاز می‌باشد، برنده بازی اعلام می‌شود.

مود دث‌مچ تیم کالاف دیوتی (Deathmatch Team)

مناطق مود دث‌مچ برخلاف فرانت لاین به طور تصادفی تغییر می‌کند. در این مود باید یک تیم 4 نفره ساخته و با یک تیم دیگر وارد مبارزه شوید. هر تیمی که بتواند زودتر امتیاز 50 را بدست بیاورد، برنده بازی است.

مود جستجو و تخریب کالاف دیوتی (Search & Destroy)

در مود جستجو و تخریب کالاف دیوتی دو تیم 5 نفره وجود دارد. یکی از این تیم‌ها وظیفه نصب بمب در مناطق مختلف را بر عهده دارد.

تیم دوم نیز وظیفه یافتن محل بمب‌ها و خنثی‌سازی آنها را بر عهده دارد.هر تیمی که بتواند وظایف خود را انجام داده و یا تمام اعضای تیم حریف را از بین ببرد، امتیاز این مرحله را کسب و کاپ قهرمانی را می‌گیرد.

مود هارد پوینت کالاف دیوتی (Hardpoint)

در مود هارد پوینت باید پرچم منطقه را از دست حریف خارج و خودتان آن را تصاحب کنید. دقت داشته باشید که در این مود مکان دقیقی جهت تصرف وجود ندارد.

یعنی مناطق در هر یک دقیقه تغییر کرده و از شما و تیمتان دور و یا نزدیک می‌شود. دقت داشته باشید که چقدر مدت زمان بیشتری را در جایگاه تصرف شده بمانید؛ امتیاز بیشتری کسب می‌کنید.

مناطق دشمن به رنگ قرمز و مناطق تصرف شده به رنگ آبی نمایش داده می‌شود. در این مود نیز جان بی‌نهایت دارید. به این صورت که پس از هر بار کشته شدن، به زمین بازی برمیگردید.

مود گان فایت کالاف دیوتی (GunFight)

در مود گان فایت رقابت بین دو نفر صورت می‌گیرد. هر فردی که بتواند در طی 40 ثانیه مالکیت منطقه مشخص شده در نقشه را بدست بیاورد و یا رقیب خود را از میان بردارد؛ برنده بازی است.

در نهایت هر تیمی که بتواند زودتر از سایر تیم‌ها در 6 بازی برنده شود؛ برنده کل رقابت اعلام می‌شود.

مود کیل کانفرمد کالاف دیوتی (Kill Confirmed)

در مود کیل کانفرمد دو تیم 5 نفره رو به روی هم قرار می‌گیرند. در طی این مود هر کدام از این تیم‌ها باید برای جمع آوری بیشترین تعداد نشان سگ (Dog Tag) تلاش کنند. در صورت کشته شدن در طی بازی، تمام نشان‌های خود را از دست می‌هید.

cp کالاف دیوتیالبته اگر هم گروهی هایتان پس از مرگ شما بتوانند تگ هایتان را جمع‌آوری کنند، اثر مرگ شما خنثی می‌شود. در غیر این صورت تمامی تگ‌ها از آن گروه مقابل می‌شود.

در این مود تگ‌های دوستان به رنگ آبی و تگ‌های دشمن به رنگ قرمز می‌باشند. اولین تیمی که بتواند 40 نشان سگ را جمع‌آوری کند، برنده بازی است.

مود دامینیشن کالاف دیوتی (Domination)

وظیفه شما و تیمتان در مود دامینیشن، حفاظت از یک منطقه مشخص شده است. تیم‌های موجود در این مود 5 نفره می‌باشد. پرچم مسابقه در هر تیمی که باشد (تیم شما یا حریف مقابل)، باید آن را حفظ و یا از حریف مقابل بگیرید. به این صورت امتیاز این مرحله نیز از آن شما می‌شود.

مود رایگان برای همه (Free For All)

تنها افراد حرفه ای و کسانی که به سطح هشت رسیده باشند، قادر به بازی این مود هستند. در مود رایگان برای همه شما و 7 بازیکن دیگه با یکدیگر نبرد کنید. هر بازیکنی که بتواند بازیکنان بیشتری بکشد؛ برنده بازی است.

حالت های مود مولتی پلیر ویژه کلاف دیوتی

سازنده این بازی مودهای مختلفی را برای مدت محدود طراحی و ارائه می‌کند. با بازی در این مودها می‌توانید امتیازات خود را افزایش دهید. ولی بخاطر داشته باشید که این مودها همیشه در دسترس شما نیستند. از حالت‌های مود مولتی پلیر ویژه کالاف دیوتی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • اسنوبال اسکافل (Snowball Scuffle)
  • تریسینگ کرامبز (Tracing Crumbs)
  • جستجو و تخریب پی‌اوت (Payout Search & Destroy)
  • رپید فایر (Rapid Fire)
  • هالید رید 24/7 (Holiday Raid)
  • هاردکور هولد (Hardcore Hold)

برنده شدن همه مراحل به کمک CP

سی پی در واقع یک ارز دیجیتال در بازی Call Of Duty می‌باشد. شما از این ارز می‌توانید برای خرید آیتم‌های مختلف، امکانات و تجهیزات موجود در بازی استفاده کنید.

در نتیجه طی کردن مراحل و کسب امتیازات بیشتر راحت‌تر و سریع‌تر امکان‌پذیر می‌باشد. از همان ابتدای بازی، همه افراد با طی کردن مراحل مختلف و انجام برخی وظایف می‌توانند پاداش دریافت کنند.

این پاداش‌ها می‌تواند شامل: کارت‌های رایگان Weapon XP، Credits، Character Skins، Weapon Skins و … باشد. البته شرکت سازنده برای راحت‌تر کردن کار بازیکنان امکان خرید CP و استفاده از آن را فراهم کرده‌اند. قطعا با خرید CP کالاف دیوتی موبایل برنده شدن در تمامی مراحل راحت‌تر می‌شود.

پکسی جم فروشگاه آنلاین خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

پکسی جم یکی از معتبرترین و بهترین فروشگاه‌های آنلاین خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به حساب می‌آید. این فروشگاه با ارائه سی پی، خرید امکانات و تجهیزات موجود در بازی را راحت‌تر کرده است.

در نتیجه شما در کمترین زمان ممکن قادر به دریافت امکانات و تجهیزات و گذر کردن از مراحل مختلف بازی خواهید بود.

جمع‌بندی

در این مقاله به معرفی مودهای بازی کالاف دیوتی موبایل و برنده شدن در آنها پرداختیم.

همانطور که در ابتدا اشاره شد؛ این بازی در طی مدت زمان کوتاهی در بین افراد از محبوبیت بسیاری برخوردار شد. به طوری که بسیاری از وب سایت‌ها به آموزش بازی کالاف دیوتی موبایل پرداختند.

به صورت کلی تسلط به نحوه بازی کلاف دیوتی موبایل نیاز به کسب تجربه دارد. یعنی شما در طی زمان می‎توانید مهارت‌های خود را افزایش داده و به امتیازات بالایی دست پیدا کنید.

اما اگر برای پیشرفت در مراحل این بازی عجله دارید، خرید پی سی کالاف دیوتی از پکسی جم را پیشنهاد می‌کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *