Call of Duty

فصل 9 کالاف دیوتی موبایل؛ زامبی ها برگشته اند!

آپدیت سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل

با توجه به نزدیک شدن هالووین آپدیت جدید سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل که به کالاف دیوتی موبایل زامبی ها برگشته اند یا COD Mobile Season 9 “Zombies Are Back” معروف است دارای سلاح های جدید، رویداد Haunted Voyage، حالت های بازی جدید و اپراتورها خواهد بود. مثل همیشه یک Battle Pass جدید و براق در فصل 9 موبایل COD نیز وجود دارد که پر از جوایز انحصاری مانند کارت تلفن Misty Seas، Weapon Blueprint برای نسخه جدید است.

call of duty zombies are back

فصل 9؛ زامبی ها برگشته اند!

در حالی که بسیاری انتظار دارند اعلام بازگشت Shi no Numa به کالاف دیوتی موبایل هیجان و شادی را به همراه داشته باشد، بازیکنان از اینکه این بازگشت فقط برای مدت زمان محدودی خواهد بود ناامید هستند. با توجه به اینکه فصل 9 کالاف دیوتی موبایل در افق قرار دارد و Warzone Mobile نیز در سال 2023 منتشر می شود، همه چیز برای گیمرهای موبایل خوب به نظر می رسد.

در جشن هالووین، کالاف دیوتی موبایل سیزن 9 (زامبی ها برگشته اند) همه چیزهای ترسناک را به بازی موبایل می آورد. فصل جدید دارای دو حالت است: Zombies Classic در نقشه Shi No Numa و Super Attack of the Undead. بازیکنان همچنین می‌توانند روی نقشه چند نفره Haunted Hacienda بازی کنند و با C4 قابل پرتاب جدید، دشمنان را از راه دور منفجر کنند. 

کالاف دیوتی زامبی ها بازگشته اند

مثل همیشه، سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل یک Battle Pass کاملاً جدید، یک سلاح کاربردی جدید، یک Lethal قابل پرتاب جدید، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس و موارد دیگر را به همراه خواهد داشت. همچنین تغییراتی در تعادل اسلحه با فصل وجود دارد.

برای دریافت بتل پس یا اسکین های آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل نیاز به CP کالاف دیوتی دارید. برای خرید CP کالاف دیوتی موبایل وارد فروشگاه شوید.

این نام به نوعی باعث می شود که فصل نهم شاهد بازگشت زامبی ها به Call of Duty Mobile باشیم. قبلاً چندین رویداد با مضمون زامبی ها وجود داشته است، با حالت های بازی که در آن مردگان حضور دارند و می روند. زامبی کلاسیک (Zombies Classic)، این حالت شما و تیمتان را در برابر امواج زامبی‌ها با جعبه‌های اسرارآمیز برای کمک به شما می‌بیند. این قبلاً در کالاف دیوتی موبایل برای کسانی که چندین سال است بازی می کنند ظاهر شده است. Super Attack of the Undead این حالت همه شما را با یک نفر آلوده می کند و هدف آن آلوده کردن دیگران است. 

تغییرات و آیتم های اضافه شده در آپدیت جدید کالاف دیوتی موبایل – زامبی های برگشته اند 

call of duty mobile zombies are back

تایر های رایگان و پریمیوم بتل پس 

اسکین های اپراتور جدید مانند Kui Ji – Sapporo Stealth، Domino – Carbon Smoke، Zero – Dark Sails و Merc 5 – Sea Monster. دیگر جوایز ممتاز Battle Pass عبارتند از Weapon Blueprints برای ICR-1، SKS، GKS، Chopper و Krig 6 جدید.

Call Of Duty: Haunted Hacienda یک نقشه چند نفره جدید است!

املاک زیبای تاکستان هاسیندا به مکانی ترسناک تبدیل شده است. با مجموعه ای از کشتی های شبح مانند که درست در کنار دریاچه لنگر انداخته اند. مبارزه را وارد عمارت کنید. اما مراقب حیاط مرکزی باشید یا با فرا رسیدن شب در محوطه املاک مبارزه کنید. برای چند مسابقه بعدی سر خود را صاف نگه دارید. یا ممکن است تسلیم ترس از روح جدید شوید.

The Haunted Voyage یک رویداد جدید با موضوع است!

در رویداد Haunted Voyage می توانید تسلیم شیرینی خود شوید و برای آن جایزه بگیرید. مسابقات را انجام دهید و روزانه کامل کنید. و اهداف هفتگی در چند نفره و بتل رویال برای کسب سکه های هالووین که می توان از آنها برای کشیدن آب نبات هالووین استفاده کرد. آب نبات های مختلف به شما مقادیر متفاوتی امتیاز می دهند. که به شما امکان می دهد پاداش دریافت کنید. مانند چتر نجات – Sapphire Skulls، HS0405 – Electric Eel، Rytec AMR – Blue Skeletons، و Battle Hardened – Neon Fire Operator Skin. بازیکنانی که در صدر جدول امتیازات رویداد هستند، تخفیف های بیشتری دریافت خواهند کرد، بنابراین این اهداف را به پایان برسانید و شروع به ذخیره آن ها کنید.

چالش های سیزن 9 کالاف دیوتی موبایل

فصل 9 چالش‌های فصلی جدید را با جوایزی مانند طرح‌های جدید سلاح، اسکین هایی اپراتور و حداکثر 30000 Battle Pass XP اضافه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر بازی در طول فصل را بررسی کنید. مانند چالشی که پس از اتمام، به شما امکان می‌دهد از اسکین جدید Underbarrel Stun Gun در Pharo SMG استفاده کنید.کالاف دیوتی موبایل زامبی ها برگشته اند

با بازگشت به فروشگاه درون‌بازی در طول فصل، می‌توانید نقشه‌های جدیدی از سلاح‌ها و اسکین های اپراتور دریافت کنید که باعث می‌شود دشمنانتان در این فصل کالاف دیوتی بخزند. قرعه کشی جدید Cold Embrace Mythic Draw در بالای لیست قرار دارد. فصل 9( Zombies Are Back در 12 اکتبر ساعت 5 بعد از ظهر منتشر می شود. PT برای Call of Duty: Mobile. برای دانستن بیشتر درباره Call Of Duty، The Sports Grail را به طور منظم و مکرر دنبال کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *