Call of Duty

راهنمای نصب کالاف دیوتی موبایل در کامپیوتر

نصب کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

نصب کالاف دیوتی موبایل در کامپیوتر شما فرصتی ناب برای لذت حداکثری از بازی موبایلی مهیج کمپانی اکتیویژن با مخاطب صدها میلیونی در سال‌های اخیر است.

خوشبختانه برای نصب و اجرای بازی CALL OF DUTY MOBILE روی پی سی، به تجهیزات خاصی نیاز نیست و هر میزان ظرفیت کارت گرافیک و قدرت پردازنده بیشتر باشد و اسپیکر خوبی داشته باشید، گیم پلی بهتری را تجربه خواهید کرد.

در این گفتار، آموزش مصور نصب کالاف دیوتی موبایل در ویندوز با نرم افزار شبیه ساز گیم لوپ ارائه شده و مراحل نصب کامل کال آف موبایل در کامپیوتر و شیوه وصل کردن موس و کیبورد به کالاف را توضیح دادیم. همواره می‌توانید نسبت به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با بهترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته از پکسی جم استفاده کنید.

نحوه نصب کال آف دیوتی موبایل در  ویندوز

نصب کالاف دیوتی موبایل در کامپیوتر، مثل مراحل نصب کالاف دیوتی موبایل روی گوشی اندروید و آیفون ساده است. نصب بازی روی پلتفرم ویندوز با نمایشگر بزرگ‌تر، نیازمند شبیه ساز اندروید است تا روی لپ‌تاپ یا کامپیوتر شما نصب شود. پس در گام اول، بایستی  سراغ شبیه ساز اندروید بروید.

کلیه بازی‌های موبایلی اندروید را می‌توان روی رایانه‌ای مجهز به سیستم‌عامل ویندوز مایکروسافت نصب و اجرا کرد.

خرید سی پی کالاف دیوتیکافی است شبیه‌ساز اندروید مثل Gameloop را روی رایانه خود نصب و اجرا کنید. شبیه‌ساز گیم لوپ یا فونیکس OS از جمله بهترین شبیه‌سازهای اندروید برای دسترسی به بازی‌های موبایلی روی پلتفرم ویندوزی است.

در حال حاضر، شبیه‌سازهایی مثل LD PLAYER و گیم لوپ از شبیه‌سازهای سبک هستند. اگر RAM حداقل 1 گیگابایت دارید، شبیه ساز MEMU را توصیه می‌کنیم.

کالاف دیوتی موبایل مثل PUBG MOBILE از جمله بازی‌های محبوبی است که روی گیم لوپ در دسترس است. با این شبیه‌ساز می‌توانید به صورت رایگان و قانونی از بازی شوتر هیجان‌انگیزی مثل کالاف دیوتی موبایل لذت ببرید.

در زمان نصب شبیه‌ساز گیم‌ لوپ روی کامپیوتر خود، دقت کنید که امکان بازی کردن کلاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر، صرفا با گیمرهایی که از طریق پی سی در حال بازی کردن هستند، امکان پذیر بوده و امکان بازی با گیمرهایی که از طریق گوشی هوشمند وصل هستند را ندارید.

به لینک دانلود شبیه ساز اندروید گیم لوپ رفته و شبیه ساز گیم لوپ را دانلود و روی پی سی خود نصب کنید. بعد از باز کردن برنامه گیم لوپ، به منوی GAME CENTER که با باکس زرد رنگ در عکس زیر نشان داده شده کلیک کنید.

نصب call of duty mobile روی کامیپوتر

پس از آن، بنر بازی CALL OF DUTY MOBILE را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. امکان جست‌وجوی این بازی خاطره‌انگیز جذاب از طریق نوار جست‌وجوی گیم لوپ نیز وجود دارد. سپس روی گزینه دانلود برنامه کلیک کنید.

مراحل نصب گیم لوپ برای کالاف دیوتی موبایلامکان پیدا کردن بازی از طریق RECOMMENDED هم وجود دارد.

پس از نصب بازی بعد از گذشت چند دقیقه، امکان بازی کردن روی پی سی با پلتفرم ویندوز وجود دارد. این بازی نیازمند 2 گیگابایت RAM و کارت گرافیک Intel/AMD دوال کور و بالاتر است. حداقل سیستم عامل ویندوز شما هم باید WIN7 باشد.

تغییر تنظیمات Call of Duty Mobile از طریق Game Loop

نصب کال آو دیوتی موبایل در کامپیوتر از طریق شبیه ساندز اندرویدی گیم لوپ، این فرصت را به شما می دهد تا تنظیمات بازی را در اختیار داشته باشید. روی نرم افزار گیم لوپ، به گزینه 3 خط افقی رفته که در کنج سمت راست بالای صفحه قرار دارد. در منو نمایان شده که شامل: UPDATE, SETTING, FEEDBACK, DIAGNOSIS, ABOUT است روی گزینه تنظیمات کلیک کنید.

تنظیمات کالاف موبایل در گیم لوپحال بخش SETTING CENTER آن طور که در عکس زیر مشاهده می کنید، ظاهر می شود. رزولوشون مانیتور و روش رندرگیری را در بازی می‌توانید تنظیم کنید.

تنظیمات گیم لوپهمان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، در بخش ENGINE، موتور گرافیکی بازی  را انتخاب کنید.  تا بهترین تجربه گیم پلی را روی این شبیه ساز اندرویدی در اختیار داشته باشید. گزینه‌هایی مثل: OPENGL, DIRECTX, OPENGL, DIRECTX و SMART MODE دارید.

با انتخاب گزینه SMART MODE، کار خود را راحت کرده و با انتخاب موتور مناسب، بازی کنید. مقدار رم و تعداد هسته پردازنده سیستم  خود را نیز در زمان بازی، می‌توان محدود کرد.

گزینه ای به نام RENDERING وجود دارد که انواع و اقسام تنظیمات بازی کال آو دیوتی موبایل را در اختیار شما قرار می دهد. میزان رزولوشن و رندرینگ را تغییر می‌دهد.  در بخش OPENGL دارای 4 انتخاب: RENDER CACHE, ENFORCE GLOBAL RENDER CACHE, PRIORITIZE DEDICATED GPU و RENDERING OPTIMIZATION هستیم.

رندر یا پرداخت صحنه، مدت زمانی است که طول می‌کشد تا یک صحنه بازی را روی صفحه نمایش مشاهده کنیم. شما 4 گزینه برای تنظیم میزان رندر بازی کالاف دیوتی موبایل در گیم لوپ دارید. بهترین تنظیمات شبیه ساز گیم لوپ متناسب  با ظرفیت و قدرت پی سی خود را در نظر داشته باشید تا لذت بیشتری از بازی ببرید.

حتما اطمینان حاصل کنید که گزینه Anti-aliasing روی حالت Close قرار بگیرد. منظور از خاموش کردن قابلیت آنتی الیاسینگ آن است که شما قصد ندارید بهترین تصویر ممکن را از بازی روی پی سی خود دریافت کنید تا سرعت بازی روی پی سی با محدودیت‌های سخت افزاری، دچار وقفه نشود.

اگر در زمان نصب بازی کال آو دیوتی در کامپیوتر ، مانیتور بزرگ دارید، از امکان ALIASING-ANTI استفاده کنید. این آپشن، روی عملکرد و نرخ فریم رایانه‌های رده بالا، تاثیر منفی ندارد.

بازی کالاف دیوتی موبایل در کامپیوتربرای آن‌که بتوانید با گیمرهایی که از طریق پی سی مشغول بازی کالاف دیوتی موبایل هستند، ارتباط صوتی ( چت صوتی) داشته باشید، بایستی پیش از هر کاری، ویس چت را در بخش تنظیمات گیم لوپ، فعال کنید.

به منظور فعال کردن گزینه VOICE CHAT با دوستان در گیم لوپ، همان‌طور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، وارد بخش BASIC شوید (با انتخاب بخش SETTINGS)  و چند انتخاب دارید.

گزینه VOICE CHAT WITH FRIENDS را که در باکس زرد رنگ نشان دادیم، فعال کرده تا تیک آبی داشته باشد. روی دکمه SAVE  که پایین صفحه است کلیک کرده تا تنظیمات شما برای چت صوتی با دوستان کالاف دیوتی باز روی پی سی، ذخیره و فعال شود.

اگر در زمان کار کردن با گیم لوپ، کیبورد یا صفحه کلید شما کار نکرد، نگران نباشید! وارد بخش تنظیمات شده و روی گزینه CONTROL و سپس روی گزینه CUSTOMIZE کلیک کرده و RESET را انتخاب نمائید و دکمه SAVE را بزنید. در ادامه، از سمت راست بالای صفحه، وارد تنظیمات KEYMAP گیم لوپ شده و روی RESET کلیک کرده و دوباره SAVE  بزنید. مشکل حل است.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل در گیم لوپاگر قصد ندارید تا هر زمان پس از بالا آمدن ویندوز سیستم کامپیوتر شما، برنامه شبیه ساز گیم لوپ اجرا شود، در بخش SETTING CENTER به قسمت BASIC رفته و تیک RUN AT STARTUP رو غیر فعال نموده و روی دکمه SAVE فشار دهید.

رفع مشکلات اجرای گیم لوپ روی کامپیوتر

اگر پس از دانلود و نصب شبیه ساز اندرویدی گیم لوپ برای بازی کال آو دیوتی موبایل روی کامپیوتر، شاهد اجرا نشدن درست گیم لوپ هستید، پیش از هر کاری، سیستم را RESTART کرده و روی بنر گیم لوپ ، کلیک راست کرده و گزینه RUN AS ADMINISTRATOR که در باکس زرد رنگ در عکس زیر نشان دادیم، کلیک کنید.

اگر دویاره مشکل داریداگر دوباره با مشکل باز نشدن نرم افزار روبرو شدید، نرم افزار گیم لوپ را پاک کرده و آنتی ویروس و فایروال را کاملا غیر فعال کنید . حالا دوباره گیم لوپ را در یک درایو دیگر نصب کنید.

در قسمت منو ENGINE در بخش  SETTING CENTER که در عکس زیر مشاهده می‌کنید، می توانید تعیین کنید که صدای بازی  را از کجا دریافت کنید. به گزینه PLAYBACK رفته و می‌توانید این گزینه را به طور دلخواه تغییر دهید.

تنظیمات cod-mobileاگر داخل شبیه ساز گیم لوپ، امکان ویس دادن نداشتید، از گزینه RECORDING ، میکروفون را انتخاب کرده تا مشکل چت صوتی شما نیز حل شود.

کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر با گیم پد

کنترلر ایکس باکس یا دوال سنس پلی استیشن ابزارهای خوبی برای لذت بردن از کالاف دیوتی با پی سی است. گیم‌پد را به صورت وایرلس یا بلوتوث به سیستم خود متصل کنید.

به این منظور به سمت راست بالای صفحه برنامه گیم لوپ مراجعه کنید.

نصب کالاف دیوتی موبایل روی پی سی در واقع تصویر بزرگ قسمت KEY MAPPING MODEL نرم افزار شبیه ساز گیم لوپ را در عکس زیر مشاهده می کنید.

بعد از ان‌که کنترلر خود را به پی سی وصل کردید، روی گزینه KEY MAPPING رفته و در سمت راست صفحه، به جای KEYBOARD، گزینه GAMEPAD را انتخاب نمایید. متد مناسب خود را انتخاب که می تواند مولتی پلیر یا بتل رویال یا OB باشد.

تنظیمات دسته در کالاف دیوتی موبایلخرید سی پی CALL OF DUTY MOBILE از پکسی جم

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از پکسی جم، ارزان ترین و مطمئن ترین روش شارژ اکانت خود در این بازی خاطره‌انگیز اکشن است.

سی پی کالاف  دیوتی، از محبوب‌ترین آیتم‌های دیجیتالی کاربردی در بین طرفداران بازی‌های ویدیویی موبایلی بود و پکسی جم، منبعی  معتبر برای خرید سی پی ارزان و فوری است.

پکسی جم، رکورددار ارائه بهترین قیمت CP کالاف دیوتی و بالاترین سرعت واریزی در میان فروشندگان ایرانی با پشتیبانی 24 ساعته و تخفیفات بی‌نظیر است.

بازگشت به لیست

1 دیدگاه در “راهنمای نصب کالاف دیوتی موبایل در کامپیوتر

  1. کافه گیم گفت:

    ممنون از این مطلب کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *