Call of Duty

بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل

بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل

سالانه بازی‌های مختلفی برای هر نوع سلیقه طراحی و ارائه می‌شود. یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌های سبک شوتر، کالاف دیوتی می‌باشد. این بازی نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

به طور کلی اکانت ریجن Call Of Duty را می‌توانید در هر ریجن یا همان منطقه‌ای که می‌خواهید، بسازید. بازیکنان اغلب با توجه به بودجه و نیاز خود ریجن مناسبی را انتخاب می‌کنند. به همین دلیل قصد داریم تا در ادامه به بررسی بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل بپردازیم.

ریجن های کالاف دیوتی موبایل

در زمان آغاز بازی، ابتدا باید یک اکانت ریجن کالاف دیوتی برای خود بسازید. ریجن در انگلیسی به معنای منطقه است و هر کشور نیز یک ریجن به حساب می‌آید.

افراد در هر کشوری که باشند، می‌توانند اکانت ریجن همان کشور را بسازند. به طور کلی ریجن‌های کالاف دیوتی به 4 دسته اصلی ریجن هند، ریجن ایران، ریجن اروپا و ریجن آمریکا تقسیم می‌شوند.

کدام ریجن کالاف دیوتی موبایل بهتر است؟

در این بین برخی از ریجن‌های کالاف دیوتی نسبت به سایر ریجن‌ها گران‌تر هستند. یعنی شما برای خرید آیتم‌ها بازی مثل: بتل پس‌ها و مواردی از این قبیل باید پول بیشتری پرداخت کنید. از مهم‌ترین تفاوت‌های بین ریجن‌های کالاف دیوتی می‌توان به گردونه ابتدایی بازی اشاره داشت.

مقدار سی پی مورد نیاز جهت چرخاندن گردونه ابتدایی در ریجن‌های مختلف، متفاوت است. در ادامه توضیحاتی در مورد هر یک از این ریجن‌ها ارائه خواهیم داد.

ریجن اروپا

یکی از گران‌ترین ریجن‌های Call of duty، ریجن اروپا می‌باشد. طراحان و توسعه دهندگان این بازی، پرداخت درون برنامه‌ای را نسبت به سطح کشور تعیین کرده‌اند. لذا ریجن اروپا و آمریکا از سایر ریجن‌ها گران‌تر می‌باشد. در ریجن اروپا برای چرخاندن گردونه ابتدایی نیاز به 30 سی پی است.

ریجن آمریکا

ریجن آمریکا نیز گران قیمت است. برای فعال کردن گردونه ابتدایی بازی مشابه با ریجن اروپا نیاز به 30 سی پی می‌باشد. همچنین در این ریجن قیمت سایر آیتم‌های بازی به همان نسبت گران‌تر از سایر ریجن‌ها است.

ریجن ایران

ریجن ایران در مقایسه با ریجن اروپا و ریجن آمریکا ارزان‌تر می‌باشد. به عنوان مثال شما برای چرخاندن گردونه شانس در ابتدای بازی نیاز به 20 سی پی دارید. در غیر این صورت گردونه برای شما فعال نخواهد شد.

ریجن هند

ریجن هند در مقایسه با تمام ریجن‌های ذکر شده ارزان‌تر و بهتر می‌باشد. برای این کشور به دلیل جمعیت زیاد و درآمد پایین، هزینه‌های درون برنامه‌ای پایینی در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال اکانت‌هایی با ریجن هند تنها با پرداخت 10 سی پی قادر به فعال کردن گردونه شانس هستند.

این ریجن از لحاظ چرخاندن گردونه تا خرید بتل پس، اسکین ها و آیتم‌های مختلف بهترین می‌باشد؛ چرا که قیمت آنها در مقایسه با سایر ریجن‌ها پایین‌تر محاسبه می‌شود.

خرید سی پی کالاف دیوتیاهمیت انتخاب ریجن کالاف دیوتی

انتخاب بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل بیشتر از نظر هزینه‌های درون برنامه‌ای مورد اهمیت واقع می‌شود. یعنی شما با انتخاب بهترین ریجن از نظر هزینه‌های درون برنامه می‌توانید تمامی آیتم‌های بازی اعم از بتل پس، اسکین‌ها و … را با کمترین قیمت خریداری کنید.

به این صورت علاوه‌بر پیشرفت در بازی، در زمان و هزینه‌هایتان نیز به طور چشمگیری صرفه جویی می‌شود. بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل از نظر هزینه درون برنامه‌ای، هند و برای بازی با پینگ و پلیرهای خوب ریجن‌های عمومی نظیر آلمان می‌باشد.

تغییر ریجن در کالاف دیوتی

ریجن شما بسته به کشوری که در آن قرار دارید ثبت می‌شود. یعنی اگر در کشور ایران برای ساخت اکانت ریجن کالاف دیوتی اقدام کنید، ریجن شما ایران ثبت می‌شود. البته با ترفندهای مختلفی می‌توان ریجن اکانت را به بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل تغییر داد.

آموزش تغییر ریجن کالاف دیوتی موبایل

حالا که با بهترین ریجن‌ها آشنا شدیم، می‌توانیم به آموزش تغییر ریجن‌های کالاف دیوتی موبایل بپردازیم.

  • ابتدا یک حساب کاربری یا اکانت ریجن کالاف دیوتی بسازید.
  • برای این کار روی گزینه ساخت اکانت کلیک کرده و مراحل آن را طی کنید.
  • حال برای تغییر ریجن خود وارد بازی کالاف دیوتی شوید.
  • در مرحله بعدی با استفاده از منوی تنظیمات موجود در صفحه اول، وارد بخش ریجن‌ها شوید.
  • VPN خود را روشن کرده و به ریجن مورد نظر خود متصل شوید. به عنوان مثال: در صورت تمایل به انتخاب ریجن هند، در VPN به کشور هند متصل شوید.
  • سپس وارد بازی شده و از بخش تنظیمات، گزینه Support و Contact us را انتخاب کنید.
  • در مرحله بعدی گزینه سوم را انتخاب و سپس گزینه I Cannot Buy CP را لمس کنید.
  • وقتی در حال برقراری ارتباط با پشتیبانی بازی هستید، از پایین صفحه سمت راست گزینه No, That didn’t help را انتخاب و یا تایپ کنید.
  • در نهایت توضیحاتی مبنی بر انتخاب اشتباه ریجن را به صورت انگلیسی تایپ و ارسال کنید.

نمونه متن ارسالی برای ساپورت بازی:

” Hello, I live in India, but my region is selected elsewhere in the game. I think it is because I was using VPN when I created the account. Please correct my region”

روش دوم:

  • در این روش پیش از ساخت اکانت IP خود را با استفاده از فیلترشکن به کشور هند تغییر داده و سپس اقدام به ساخت اکانت کنید. به این صورت از همان ابتدا ریجن شما هند ثبت می‌شود.

پکسی جم؛ واریز فوری سی پی بازی

در بازی کالاف دیوتی گرفتن سی پی از اهمیت فراوانی برخوردار است. در واقع پیشرفت در بازی و گذراندن مراحل مختلف به تعداد سی پی‌های شما بستگی دارد. از طرفی جمع‌آوری سی پی به صورت رایگان به خصوص برای بازیکن‌های آماتور سخت و زمانبر است.

به همین دلیل یافتن فروشگاهی معتبر و امن جهت خرید سی پی و دریافت آن به صورت آنی برای کاربران حائز اهمیت است. پکسی جم از بهترین فروشگاه‌های آنلاین جهت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل به حساب می‌آید. پس اگر به دنبال راهی امن جهت خرید سی پی هستید؛ وقت را تلف نکنید و همین حالا به این فروشگاه سر بزنید.

جمع‌بندی:کدام ریجن را انتخاب کنم؟

در این مقاله به بررسی بهترین ریجن کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. ریجن هند به دلیل هزینه‌های پایین درون برنامه ای مورد توجه گیمرهای زیادی واقع شده است. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به تغییر ریجن خود و استفاده از آیتم‌های مختلف با کمترین قیمت دارند.

اگر شما هم تمایل به تغییر ریجن خود دارید؛ با توجه به ترفندهای ذکر شده در بالا، همین حالا برای این کار اقدام کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *