مقررات و حریم خصوصی

در صورتی که کاربر پرداختی در سایت انجام دهد به معنای قبول تمامی قوانین زیر میباشد و حق هیچگونه اعتراض یا شکایتی ندارد.

ورود کاربران به وب‏‌سایت پکسی جم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری پکسی جم و سایر خدمات ارائه شده توسط پکسی جم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پکسی جم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پکسی جم از سوی کاربر است.

قبل از خرید لطفا توافق نامه را با دقت مطالعه و سپس اقدام به خرید بفرمایید .

0- اگر سفارش در مرحله احراز هویت باشد و قصد برگشت هزینه با احراز هویت یا بدون احراز هویت را داشته باشید 35 درصد هزینه کسر و هزینه برگشت داده میشود.

1 . لطفا هنگام ورود اطلاعات اکانت دقت کنید و قبل از خرید یکبار اطلاعات وارد شده را بر روی موبایل یا سیستم خود چک کنید و صحت درست بودن آن مطمئن شوید . در صورت ورود اطلاعات اشتباه و شارژ اشتباه اکانت مسئولیتی به عهده ما نمیباشد .
2 . حتماً شماره تلفنی را در پروفایل خود ثبت کنید که روشن و در دسترس شما باشد تا در زمان نیاز بتوانیم با شما تماس بگیریم .
3 . بعد از خرید تا زمان تکمیل خرید یا مشخص شدن وضعیت سفارش وارد بازی نشوید (در صورت معلق شدن پرداخت در هنگام ورود شما به بازی در زمان شارژ) پکسی جم هیچ گونه مسئولیتی در قبال تکمیل شدن سفارش شما نخواهد داشت
4 . در صورت لغو سفارش توسط کاربر ، به دلایل ( هر درخواستی که از سمت مشتری باشد ) برای استرداد وجه، 35 درصد بابت هزینه برگشت گیفت کارت ها به سایت های مربوطه از مبلغ کل سفارش کسر خواهد شد و طی مدت 1روز کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .
5 . در حالت عادی سفارشات بالای مبلغ ۳۰۰ هزار تومن نیازمند ارسال مدارک هویتی و احراز هویت میباشد و مبلغ پایین تر نیز در صورت تشخیص کارشناسان، تایید هویت خواهند شد .
6 . در صورت ورود اطلاعات اشتباه در زمان خرید تکمیل سفارش تا ۷۲ ساعت زمان میبرد .
7 . تمام سفارشات فقط تا 7 روز در سامانه سایت قابل نگهداری و پیگیری میباشد و بعد از این مدت امکان پیگیری سفارش وجود ندارد.پس اگر مشکلی دارید قبل از 7 روز باید با سایت در میان بگذاریذ در غیر اینصورت امکان پیگیری ، شکایت و… وجود ندارد.

8- در صورتی که کاربر کوچک ترین بی احترامی به سایت یا عوامل آن کند سفارش لغو و 35 درصد هزینه کسر میشود و به کاربر پرداخت میشود.

9- سفارشات زمانبری که اشتباه باشند ممکن است تا 96 ساعت بعد از ارسال به درگاه زمانبر انجام شوند.

10- در محصولات آموزش خرید جم و سی پی ، اموزش صرفا جهت نحوه خرید میباشد و هیچگونه ربطی به ردیم کردن گیفت کارت ندارد زیرا در کل جهان ردیم کردن گیفت کارت غیرممکن شده است.

11- ایمیل های احراز هویت شده تنها کشور آن ها تغییر کرده و گیفت کارت جدیدی بر روی آن ها ردیم نمیشود.

12- امکان لغو و یا برگشت هزینه برای محصولات فیزیکی، آموزش جم و ایمیل احراز هویت شده وجود ندارد.لطفا در خرید خود دقت نمایید.

13- در محصولات زمانبر و فوری در صورتی که روش بسته شود یا گران شود یا هزینه محصول بعد از ثبت سفارش کاربر تغییر کند، کاربر میبایست اضافی هزینه را واریز نماید. در صورت لغو سفارش 35 درصد هزینه کسر و برای کاربر برگشت داده میشود.

14- در سفارشاتی که احراز هویت توسط کاربر ارسال شود، اگر قیمت محصول در این زمان تغییر کند، احراز هویت تایید و هزینه وارد کیف پول سایت کاربر میشود و کاربر میبایست دوباره سفارش خود را ثبت کند.در صورت لغو سفارش 35 درصد هزینه کسر و برای کاربر برگشت داده میشود.

15- اگر سفارشی مشخصات ان اشتباه باشد و سپس قیمت آن در سایت تغییر کند، سفارش لغو و هزینه وارد کیف پول کاربر میباشد تا دوباره خرید را انجام دهد.در صورت لغو سفارش 35 درصد هزینه کسر و برای کاربر برگشت داده میشود.

16- در سفارشات دوبرابر سی پی بخش 2000 4000 8000 400+400 800+800 80+80 پس از سفارش به صورت اتوماتیک گیفت کارت و اکانت شما به اکتیویژن ارسال خواهد شد و پس از ثبت سفارش امکان لغو سفارش وجود ندارد و مشکلات بعدی آن بر عهده خریدار میباشد. پس به توضیحات محصول دقت نمایید که هزینه ای که کردید از دست نره.

! توجه کنید زدن دکمه تایید قوانین به منزله قبول تمامی قوانین و متن های این صفحه میباشد و شما حق هیچگونه شکایت یا اعتراضی ندارید.

! در خرید محصولات پلیر آیدی یا UID کاربر موظف است طبق توضیحاتی که در صفحه محصول ارائه شده موارد خواسته شده را به صورت درست ارسال نماید زیرا این فیلد ها مستقیما به سایت اکتیویژن متصل است و در صورت ارسال اشتباه جزییات توسط کاربر، منجبر به ضرر مالی شده و کاملا برعهده مشتری میباشد. لذا به همین دلیل ابتدا بخش توضیحات محصول در سایت نمایش داده میشود و سپس دکمه خرید و پر کردن اطلاعات.

! هر زمان سفارش مشتری اشتباه باشد، باید مطابق قیمت روز هزینه اضاقی را واریز نماید تا سفارش انجام شود.در صورت کاهش قیمت محصول، رضا جم موظف به برگشت هزینه نمیباشد

! زمان گارانتی و یا ضمانت صراف جهانی که به صورت محصول محرمانه در سایت فروخته میشود یک ماه میباشد. اگر در 30 روز اول خرید هر مشکلی در خرید و معامله با این صراف داشتید هزینه برگشت داده میشود.

! طبق قوانین سایت برای لغو سفارش و برگشت هزینه باید رمز اکانت عوض شه
وگرنه به هیچ صورت امکان لغو سفارش پس از ثبت در سایت وجود ندارد. شما با پرداخت و زدن تیک قبول قوانین، تمامی مقررات را خوانده و قبول کرده اید.

قوانین محصولات محرمانه:

خرید محصول صراف جهانی:

1- این صراف سایت ندارد و به صورت آنلاین فعالیت میکند

2- روش پرداخت به این صراف به صورت ارز دیجیتال تتر میباشد

3- جهت مطعلع شدن از قیمت های حال حاضر صراف میتوانید به پشتیبانی تلگرام پیام دهید تا از قیمت ها باخبر شوید

4- بعد خرید امکان انصراف، شکایت و… را ندارید. هر سوالی دارید میبایست تا قبل ازخرید از پشتیبانی تلگرام پرس و جو کنید

5- سایت پکسی جم در حال حاضر به مدت 3 ماه هست که با این صراف همکاری میکند و کاملا مورد اعتماد میباشد.

توجه: طبق این قوانین بعد از پرداخت و دریافت شماره صراف، شما حق هیچگونه شکایت از پکسی جم را نخواهید داشت. در صورت هرگونه راهنمایی بعد از خرید میتوانید از پشتیبانی تلگرام اقدام نمایید.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پکسی جم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پکسی جم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

دقت کنید سفارشات زمانبر ممکن است تا 1 هفته هم انجام نشوند و کاربر حق هیچ گونه احتراضی را ندارد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پکسی جم اقدام کند. همچنین از آنجا که پکسی جم یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

پکسی جم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

پکسی جم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت پکسی جم ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.PaxiGem.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت پکسی جم هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.PaxiGem.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون پیام رسان های غیر رسمی و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. پکسی جم به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت پکسی جم به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. پکسی جم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در پکسی جم به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای پکسی جم محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– پکسی جم مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای پکسی جم محفوظ است.

– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت پکسی جم ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای پکسی جم محفوظ است. پکسی جم در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت پکسی جم می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، پکسی جم جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شدهکاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی پکسی جم به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت پکسی جم هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری پکسی جم و سایر خدمات ارائه شده توسط پکسی جم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پکسی جم است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پکسی جم از سوی کاربر است.